Компанія "Б'ютікул" працює з юридичними особами та приватними підприємцями на всій території України. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці роздрібні магазини та мережі, інтернет-магазини, спортивні клуби, гіпермаркети та салони краси. Пропозиції щодо співпраці надсилайте на електронну пошту, вказану в розділі Контакти.

Клієнтам:
Надаємо доступ в особистий кабінет, де ви зможете управляти замовленнями, стежити за найближчими надходженнями, бачити наявність по нашим брендам, синхронізувати наші товарні залишки з вашими онлайн-ресурсами (XML / XLS формат), а також багато іншого. Форма оплати - безготівковий і готівковий розрахунок. Розглядається відстрочка платежу за умови позитивної історії платежів. Доставка по Україні здійснюється логістичної компанією "Нова Пошта", по Києву - кур'єрською службою. Самовивіз можливий з нашого офісу за попередньою домовленістю згідно з робочим графіком.

Постачальникам:
Компанія "Б'ютікул" шукає партнерів для відкриття представництв у великих містах на всій території України. Розглянемо пропозиції по реалізації вашого бренду серед наших клієнтів на взаємовигідних умовах.

Блогерам:
Наша компанія шукає модних, креативних і талановитих beauty блогерів, що створюють актуальний і креативний контент. Ми дуже любимо свою продукцію і хочемо, щоб про неї дізналися мільйони! Ми готові надати вам товар для оглядів і постів в соціальних мережах на взаємовигідних умовах. Будемо дуже раді побачити чесні, незалежні думки на ваших сторінках! Надсилайте ваші заявки і ми обов'язково з вами зв'яжемося.

Співпраця з нами - це індивідуальні взаємовигідні умови, консультації наших фахівців і чітке дотримання зобов'язань.